x x
x

Pierwsze logowanie

 

Jeśli nie masz hasła lub loginu a chcesz uzyskać dostęp do panelu adwokata wypełnij formularz

Dane zawarte w formularzu zostaną przesłane do Biura IZBY gdzie po ich weryfikacji zostanie wysłany do Ciebie login oraz hasło dostępu do systemu.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zawiadomieniu dla potrzeb wynikających z przynależności do Izby Adwokackiej w Białystoku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).
  • Wyrażam zgodę na zamieszenie na stronie internetowej Izby Adwokackiej w Białymstoku moich danych osobowych: adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu stacjonarnego, numeru telefonu komórkowego, w taki sposób, iż będą one widoczne dla każdej osoby, która przegląda stronę www.bialystok.adwokatura.pl - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).
Uzupełnij wszystkie pola
Wróć do panelu logowania
x

Pierwsze logowanie

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do systemu kliknij na ikonę, znajdującą się po lewej stronie tego tekstu i wyślij formularz z prośbą o rejestrację.

x

Przypomnienie hasła

Jeśli chcesz odzyskać utracone hasło do panelu adwokata kliknij na ikonę, znajdującą się po lewej stronie tego tekstu i wygeneruj nowe hasło.

x

Pomoc techniczna

W każdej chwili możesz napisać do działu pomocy technicznej w celu uzyskania dodatkowych informacji lub rozwiązania problemu.